Рус
Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения
0
Мой заказ

Вата для электронных сигарет

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Відповідальний вибір вати для електронних сигарет

Якісна робота електронної сигарети, вейпу залежить від кожного з внутрішніх елементів. Одним із них є вата, котра впливає не лише за передачу смаку, але й на саму роботу випарника, зумовлює генерацію пари. Вата в електронній сигареті виконує функцію гнота — вона змочується рідиною, котра контактує зі спіраллю, нагріваючись та випаровуючись. Звісно ж, звичайна медична вата для вейпів не підійде, адже швидко згорить. Магазин Vape Shop «Easy» пропонує чудову можливість якісну вату для електронних сигарет купити в Україні.

Вата для электронных сигарет

Як працює електронна сигарета?

Всередину спіралі вставляється просочена рідиною вата. Під впливом струму спіраль гріється, передає тепло на вату, випаровуючи рідину. Потік холодного повітря забирає пар, відбувається конденсація, виникає туман, котрий вдихає вейпер.

Електронна сигарета складається з двох частин — атомайзера та батарейного блока, котрі поєднуються за допомогою конектора.

Атомайзер може бути необслуговуваним — після закінчення ресурсу випарника він замінюється новим, та обслуговуваним. Другий варіант передбачає заміну спіралі та гноту.

Важливі критерії вибору вати для електронної сигарети

Одним із важливих показників при виборі матеріалу гноту є гігроскопічність. Вата, котра намокає швидше за інших, буде ідеальним варіантом.

Також слід зважати на такі показники:

  • структура волокна;
  • матеріал;
  • тип вати;
  • формат вати.

Якісна вата для електронної сигарети не повинна містити грудок, а відрізнятися волокнистою структурою. Структура матеріалу залежить від типу — шовк, бавовна, деревина, коноплі.

Вата, виготовлена з урахуванням усіх стандартів, не має короткого волосся, адже для цієї мети використовується бавовна з довгим волоссям. Всі короткі волокна видаляються в процесі очищення.

Різновиди вати для електронних сигарет

Нестерильна, невідбілена вата найчастіше використовується для електронних сигарет. Серед переваг такої бавовни — гарний смак при вейпінгу, доступна ціна.

Целюлоза — натуральний продукт, котрий отримують із насіння бавовняка. Целюлоза перегорає повільніше за вату, тому її не потрібно часто перемотувати.

Японська бавовна вважається ідеальним варіантом, адже чудово поглинає рідину, а перегорає повільніше від попередніх варіантів. Така вата випускається в форматі пластин, з яких легко вирізати смужку для спіралі.

Як правильно змінювати вату в електронній сигареті?

В цьому процесі є нескладні правила. Перше — вати не можна торкатися руками, поки не прийде час поміщати її у спіраль. Якщо не дотримуватися цієї вимоги, на ваті можуть залишитися сліди шкірного жиру.

Для початку видаляється верхній шар вати, щоби вона була якомога легшою. Після цього робиться джгут уздовж волокон, вставляється в спіраль, щоби вона була повністю заповненою, обрізаються залишки. Така вата прослужить близько тижня, після чого її потрібно буде замінити.

Відомі виробники вати для електронних сигарет

Найкраще зарекомнедували себе такі виробники: Air Cotton, Flash Wicks, Flavorlab, PUFF, Wick 'N' Vape.

Вата для вейпа

Вата для електронних сигарет від бренду Wick N Vape Cotton Bacon виготовлена з бавовняного волокна. Матеріал ретельно очищено від забруднень, олій та пестицидів. Вата Wick N Vape вважається однією з найкращих на ринку, адже відрізняється зручністю в роботі, гарною смакопередачею, до того ж швидко змочується.

Вата для електронних сигарет FlavorLab Cotton відрізняється чудовою капілярністю, термостійкістю. Такі показники роблять цю вату відмінним вибором для обслуговуваних баків і дріпок.

Air Cotton USA — органічна вата для електронних сигарет, котра випускається у зручному форматі широких смужок. Завдяки рівному перетину волокон, вата має чудове змочування та пропускну здатність. Вата не має сторонніх запахів, дозволяє насолодитися ідеальним смаком рідини.

Обрати оптимальний варіант вати для електронних сигарет вам допоможуть консультанти магазину Vape Shop «Easy».

Наверх